Breas Vivo 60

Vivo 60 Ventilatör

Yeni Vivo 60 hastanede veya evde son derece güvenli ve güvenilir ventilasyon gerektiren pediatrik ve yetişkin hastalara yönelik bir yaşam destek ünitesidir.
Vivo 60 kliniksel mükemmellik, çok yönlülük ve düşük sahip olma maliyeti sunar.
Kliniksel mükemmellik En zor koşullar altındaki hastaları tedavi etmek için bakıcıları güvenlik ve kliniksel mükemmelliğe ihtiyaç duyar.
Vivo 60 bu talepleri karşılamak için geliştirildi: Pediatrik (5kg’dan itibaren) ve yetişkin ventilatör bağımlı hastalar için tasarlandı.
Son derece hassas volüm dağıtıcı ve tetik hassasiyeti. Birleşik SpO2, CO2, FiO2 görüntüleme, sayısal değerler ve basınç, ekranda akış ve volüm dalga formları, kapsamlı alarm ve PC yazılımı içeren gelişmiş görüntüleme seçenekleri.
Çok yönlülükHastane, ev ve mobil kullanım için dizayn edilmiş, çekici İskandinav tasarımı, düşük ses seviyesi, 12 saate varan çalışma süresi ve geniş aksesuar aralığı.
Gelişmiş kullanım ve ayar modları, 3 profil, kaçak veya exhalasyon valfi ile tek ve çift hat devresinin seçimi, invaziv ve non-invaziv kullanım Vivo 60’ı hasta ihtiyaçlarına çok iyi adapte etmekte ve doktorların öncelikli tercihi olmaktadır.
Düşük sahip olma maliyeti Maliyetli tedavi ve servislere olan rağbet gittikçe artmaktadır. Bu yüzden Vivo 60, hastanelere ve evde bakım sağlayıcılara çekici bir sahip olma maliyeti teklifi geliştirdi.
Sağlam tasarım ve dayanıklı aksesuarlar. Hızlı ve uygun maliyetli bir hizmet için modüler bir teknik tasarım.
Yedek parça ve teknik eğitim konusunda Vivo 60 ile sinerjileri var.
Birleşik görüntüleme kapasitesi, harici görüntüleme ekipmanına olan ihtiyacı azaltmaktadır.

Breas Vivo 60 Ventilatör