Breas Vivo 50

Vivo 50 Ventilatör

Vivo 50 Yaşam Destek Ventilatörü
Mükemmel hasta tedavisini evde ve taşınabilir çeşitli yerlerde sağlamak için üstün nitelikli teknoloji ile sağlam ve seçkin İskandinav tasarımını bir araya getirmiştir.
Vivo 50, olağanüstü esneklik sağlayan hedef volüm de dahil olmak üzere eSync* teknolojisi ve çok kapsamlı ayarları içermektedir.
Vivo 50 üç adete kadar ön ayar ventilasyon profili ayarlama imkanı sunmaktadır.
Kullanıcı dostu basınç ve volüm ayarlı mod konfigürasyonları sayesinde, tedavi hastanın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir.
Hem invaziv hem de non-invaziv ventilasyon için çok çeşitli solunum devrelerinin kullanılabilmesi ile yüksek kullanım esnekliği sağlanmaktadır. Vivo 50, öğrenmesi kolay, kullanması kolay, anlatması kolaydır. Tam renkli ekran ve ayrı tuşlar tüm fonksiyonlara kolay erişim sağlamaktadır.
Menü yapısı basit ve kullanışlıdır. i-butonu bir tıkla fonksiyon ve alarm açıklamalarını vermektedir.
Aksesuarlar Vivo 50 ventilatörlerin kullanım kolaylığı, performans, sağlamlık ve maliyet uygunluğu bakımlarından hem hasta hemde klinik çalışanları ve evde bakım hizmeti verenlere büyük artılar getirmektedir. Kapsamlı takip ekranı ile tedaviyi tanımlayın ve kontrol edin Vivo 50, ek cihaz ihtiyaçlarını azaltmak için, FiO2, SpO2 ve CO2 görüntüleme ve takip çözümleri ile donatılmıştır.
Büyük ve tam renkli ekran doktarların ayarlanan parametleri, dalga formlarını, sayısal verileri ve trendleri okumasını kolaylaştırmaktadır.
Dahili hafızada bir yıla kadar tedavi verisi kaydedilir ve bu veriler hafıza kartına aktarılabilir.
Gelişmiş bilgisayar yazılımı tedavi verilerinin online görüntüleme, takip ve analizini yapmayı mümkün hale getirmektedir.

Breas Vivo 50 Ventilatör